Trwa ładowanie..

Premierowe spotkanie z Danutą Stenką

W Teatrze Dramatycznym pracowała przez 10 lat. Wciąż pamięta, że to był także jej dom. Zagrała tu pamiętne role m.in. w „Elektrze” i w „Poskromieniu złośnicy” w reżyserii Krzysztofa Warlikowskiego oraz w „Kobiecie z morza” – przedstawieniu Roberta Wilsona.

W cyklu „Mój Dramatyczny” zapraszamy na spotkanie z Danutą Stenką! Emisja spotkania odbędzie się 28 czerwca o godz. 19:00.

W ramach cyklu „Mój Dramatyczny. Spotkania.” zapraszamy na spotkania z aktorkami i aktorami, którzy będąc wybitnymi indywidualnościami, współtworzyli legendę zespołu Teatru Dramatycznego m.st. Warszawy. Zagrali znakomite role w przedstawieniach, które przeszły do historii tej sceny. Cieszyli się uznaniem i pozostają wciąż w żywej pamięci publiczności. Za nami spotkania z Barbarą Krafftówną i Magdaleną Zawadzką, Małgorzatą Niemirską, Jadwigą Jankowską-Cieślak, Maciejem Prusem, Mają Komorowską, Piotrem Fronczewskim i Adamem Ferencym. Zdjęcie pochodzi ze spektaklu "Kobieta z morza" w reż. Roberta Wilsona (2005). Autorem fotografii jest D. Senkowski.

Link do nagrania

fot. Karolina Jóźwiak