Przedstawienia

Trwa wczytywanie

Fryderyk Chopin

Balety polskie

reżyseria
Gustaw Klauzner
muzyka
Augustyn Bloch
libretto
Gustaw Klauzner
kierownictwo muzyczne
Zbigniew Chwedczuk
choreografia i inscenizacja
Gustaw Klauzner
scenografia
Jerzy Krechowicz
asystent scenografa
Andrzej Dyakowski
korepetycje muzyczne
Mariusz Rosiński
przygotowanie chóru
Andrzej Bachleda Kazimierz Skrzyński
dyrygent
Zbigniew Chwedczuk
reżyseria
Janina Jarzynówna-Sobczak
muzyka
Mieczysław Karłowicz
libretto
Janina Jarzynówna-Sobczak
kierownictwo muzyczne
Zbigniew Chwedczuk
choreografia i inscenizacja
Janina Jarzynówna-Sobczak
scenografia
Jerzy Krechowicz
asystent choreografa
Bogusław Chojnacki
asystent scenografa
Andrzej Dyakowski
korepetycje muzyczne
Mariusz Rosiński
dyrygent
Zbigniew Chwedczuk
reżyseria
Natalia Konius
muzyka
Fryderyk Chopin
choreografia i inscenizacja
Natalia Konius
kierownictwo muzyczne
Zbigniew Chwedczuk
scenografia
Jerzy Krechowicz
asystent choreografa
Elżbieta Haus-Bojcowa
asystent scenografa
Andrzej Dyakowski
korepetycje muzyczne
Liliana Kućmierczyk
dyrygent
Zbigniew Chwedczuk
Obsada
Gilgamesz
Gilgamesz
Andrzej Bujak
Zygmunt Jasman
Dziewczyna
Joanna Górska
Wanda Tillert
Ślepiec
Bronisław Cesarz
Krzysztof Rzeszot
Starzec
Zygmunt Kamiński
Marceli Żędzianowski
Kobieta
Elżbieta Haus-Bojcowa
Oksana Kowalówna
Ewa Napiórkowska
Wanda Tillert
Ludzie
Iwona Bazaniak
Ewa Ciemniak
Maria Domagalska
Anna Gienca
Dagmara Graezer
Regina Hallen
Ewa Hirszband
Krystyna Kasyna
Róża Korzeniowska
Halina Krygier
Izabella Kwiecień
Elżbieta Lewicka
Halina Pankow
Zofia Poświatowska
Elżbieta Wilewska
Jadwiga Zemło
Jolanta Zielińska
Danuta Żurawska
Armand Bazaniak
Andrzej Jałoszyński
Stanisław Krawiec
Krzysztof Rzeszot
Jerzy Sidorowicz
Marek Skuratowicz
Zygmunt Śledź
Henryk Śliwa
Marceli Żędzianowski
Odwieczne pieśni
Tańczą
Alicja Boniuszko
Ewa Napiórkowska
Andrzej Bujak
Zygmunt Jasman
oraz
Joanna Górska
Elżbieta Haus-Bojcowa
Ewa Napiórkowska
Wanda Tillert
Antonina Gienca
Ewa Hirszband
Izabella Kwiecień
Zygmunt Jasman
Bronisław Kropidłowski
Andrzej Bujak
Armand Bazaniak
Stanisław Krawiec
Marek Skuratowicz
Sylfidy
Polonez op.40 nr 1, Nokturn op.32 nr 2
Iwona Bazaniak
Anna Gienca
Dagmara Graezer
Ewa Hirszband
Halina Pankow
Jolanta Zielińska
i zespół
Walc op.70 nr 1
Alicja Boniuszko
Joanna Górska
Izabella Kwiecień
Mazurek C-dur op.33 nr 3
Elżbieta Haus-Bojcowa
Ewa Napiórkowska
Wanda Tillert
Preludium A-dur op.28 nr 7
Oksana Kowalówna
Wanda Tillert
Izabella Kwiecień
Mazurek D-dur op.33 nr 2
Andrzej Bujak
Gustaw Klauzner
Armand Bazaniak
Walc cis-moll op.64 nr 7
Alicja Boniuszko
Joanna Górska
Oksana Kowalówna
Wanda Tillert
Zygmunt Jasman
Bronisław Kropidłowski
Andrzej Bujak
Grand walse Es-dur op.18
Iwona Bazaniak
Anna Gienca
Dagmara Graezer
Ewa Hirszband
Halina Pankow
Jolanta Zielińska
i zespół
zespół
Iwona Bazaniak
Genowefa Brett
Ewa Ciemniak
Maria Domagalska
Anna Gienca
Regina Hallen
Ewa Hirszband
Krystyna Kasyna
Halina Krygier
Izabella Kwiecień
Elżbieta Lewicka
Halina Pankow
Zofia Poświatowska
Jadwiga Zemło
Jolanta Zielińska
Elżbieta Wilewska

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji