Artykuły

Sopot. "Grupa Laokoona" na nowej Scenie Kameralnej

W środę i piątek, 28 i 30 lipca "Grupa Laokoona" Tadeusza Różewicza w reżyserii Jarosława Tumidajskiego pokazana zostanie po raz pierwszy na nowej Scenie Kameralnej w Sopocie.

Opowieść o sztuce, polityce i głupocie, a wszystko to w popkulturowej oprawie. Zremasterowana oraz zaktualizowana wersja spektaklu z 2007 roku. Nowa przestrzeń, nowe obrazki, nowe dźwięki i sprawdzona jakość. W obsadzie: Dorota Androsz, Mirosław Baka, Monika Chomicka-Szymaniak, Krzysztof Gordon, Jerzy Gorzko, Dorota Kolak, Mirosław Krawczyk, Zbigniew Olszewski.

Spektakl w reżyserii Jarosława Tumidajskiego obecny jest na afiszu Teatru Wybrzeże od marca 2007 roku. Dotychczas grany był wyłącznie na gdańskiej Scenie Malarnia. W środę i piątek, 28 i 30 lipca "Grupa Laokoona" pokazana zostanie po raz pierwszy na nowej Scenie Kameralnej w Sopocie.

Za reżyserię tego spektaklu Jarosław Tumidajski otrzymał w 2008 roku Nagrodę Teatralną Marszałka Województwa Pomorskiego. Spektakl ten został również uznany przez portal trójmiasto.pl za najlepsze przedstawienie roku 2007.

Premiera: 17 marca 2007

Czas: 1 godzina 30 minut (bez przerw)

Spektakl zalecany dla widzów dorosłych

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji