Artykuły

Legnica. Aktorki zaśpiewają w klubie Spiżarnia

Trzy legnickie śpiewające aktorki: Joanna Gonschorek, Katarzyna Kaźmierczak i Zuza Motorniuk oraz trzech muzyków związanych z teatrem tworzy formację "Podwójne Dno", która w piątek 9 lipca da koncert w klubie Spiżarnia. Początek o 21.00.

O tym, że legnickie aktorki potrafią śpiewać i to w różnych stylach od punk rocka po klasyczną piosenkę literacką wiadomo od dawna. Dowodem są recitale, występy na wrocławskim Przeglądzie Piosenki Aktorskiej, zespołowe prezentacje na aukcjach charytatywnych, występy kabaretowe albo tak wielkie przedsięwzięcia muzyczne jak brawurowy koncert "Nasza muzyka", który kończył ubiegłoroczny 2. Międzynarodowy Festiwal Teatralny "Miasto".

Zespół "Podwójne Dno" to także nie debiutanci, można było ich zobaczyć i posłuchać w trakcie okazjonalnych występów w teatralnej Caffe Modjeska (choć nie zawsze w stałym składzie). Podczas piątkowego występu w Spiżarni wystąpią: Joanna Gonschorek (voc.), Katarzyna Kaźmierczak (voc.), Zuza Motorniuk (voc.), Andrzej Janiga (piano), Tomasz Kanczewski (bas) oraz Wojtek Gabryś (guit.).

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji