Artykuły

Kraków. Komediowe weekendy na scenie Kijów.Centrum

Już od września na miłośników sztuki czeka niezwykła dawka teatralnej rozrywki. Kijów.Centrum przy współpracy z warszawskim Teatrem Bajka zaprasza na szereg spektakli komediowych z udziałem znakomitych aktorów. Bilety w sprzedaży od czerwca.

Już od września na miłośników sztuki czeka niezwykła dawka teatralnej rozrywki. Kijów.Centrum przy współpracy z warszawskim Teatrem Bajka zaprasza na szereg spektakli komediowych z udziałem znakomitych aktorów. Będzie można obejrzeć m.in. angielską farsę "Zamknij oczy i myśl o Anglii", komedię "Dzikie żądze" z udziałem Anny Korcz czy okraszoną czarnym humorem sztukę "Mężczyźni na skraju załamania nerwowego". Mimo, że weekendowe spotkania ze sztuką skierowane są głównie dla dorosłych, nie zapomnieliśmy również o najmłodszych widzach. To dla nich przygotowaliśmy bajkę muzyczną "Ferdynand Wspaniały" opartą na twórczości Ludwika Jerzego Kerna.

Program:

17 września 2010

Zamknij oczy i myśl i Anglii - John Chapman & Anthony Marriott, reż. Stefan Friedmann, godz. 18:00 i 21:00

Typowa farsa omyłek i nieporozumień słynnego autorskiego teamu - Johna Chapmana i Anthony'ego Marriotta. Księgowy Pullen odkrywa romans swojego szefa z luksusową prostytutką. Ich przygoda miłosna staje się początkiem zawiłej intrygi, w której żony zamieniają małżonków, mężowie upodobania seksualne, a szemrane interesy z arabskim szejkiem przeradzają się w szalony romans z ponętną pielęgniarką. Farsa znana od lat na całym świecie.

18 września 2010

Dzikie żądze - John Tobias, reż. Zenon Dądajewski i Stefan Friedmann, godz. 17:00 i 20:00

Griffinowie to zamożne małżeństwo w średnim wieku. Kryzys w ich związku oraz problemy w sypialni skłaniają małżonków do lektury poradnika seksualnego, doktora Leopolda Baumgartnera. Para postanawia wcielić w życie zawarte w podręczniku porady i tym samym rozbudzić swoje żądze. W ratowaniu pożycia pomaga im: znerwicowany włamywacz, pan złota rączka oraz pewna kobieta z depresją. Jednak jak na prawdziwą farsę przystało, okazuje się, że realizacja planu jest znacznie trudniejsza niż sądzili.

5 listopada 2010

Spektakl niespodzianka, godz. 19:30 (więcej informacji wkrótce)

6 listopada 2010

Mężczyźni na skraju załamania nerwowego - Anna Burzyńska, reż. Piotr Łazarkiewicz, godz. 17:00 i 19:30

Błyskotliwie napisana tragikomedia, przesycona goryczą i ironicznym spojrzeniem na współczesny świat, w którym pogoń za pieniędzmi, karierą i łatwym seksem stanowi główny cel bohaterów sztuki. Art, Mateo, Aleks i Kris zajmują wysokie stanowiska, są piękni i bogaci, a przede wszystkim to mężczyźni wielbiący kobiety. Losy przyjaciół łączy Monika, owiana tajemnicą kobieta, która diametralnie wpływa na ich życie.

7 listopada 2010

Bajka dla dzieci - Ferdynand Wspaniały - Ludwik Jerzy Kern, reż. Karol Stępkowski, godz. 11:00 i 14:00

Zabawna historia psa Ferdynanda, który chciałby stać się człowiekiem. Pewnej nocy, podczas snu, jego marzenie spełnia się. Ferdynand odbywa podróż przez nieznany mu dotąd ludzki świat. Mimo nowego wcielenia, uroczy czworonóg, nie potrafi wyzbyć się psich upodobań, co prowadzi do wielu komicznych sytuacji. Bajka muzyczna skierowana jest do dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Ta ciepła, i humorystyczna historia Ferdynanda zachwyci nie tylko najmłodszych widzów.

3 grudnia 2010

Spektakl niespodzianka , godz. 19:30 (więcej informacji wkrótce)

Bilety do nabycia już od 19 czerwca!

Cena biletów -

Spektakle komediowe: 69 zł - normalny, 59 zł - ulgowy, 49 zł - dostawki

Spektakl dla dzieci: 39 zł - normalny, 29 zł - ulgowy, 20 zł - dostawki

Kasy Kijów.Centrum - Al. Krasińskiego 34, Kraków; tel. (12) 433 00 33

oraz przez Internet: www.ebilet.pl, www.ticketonline.pl, www.eventim.pl

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji