Artykuły

Kraków. "Książka o miłości" Nowaków wyróżniona

"Książka o miłości" - Jerzego Nowaka zwierzenia z młodości, z czasu wojny i życia na scenie (wśród wspominanych: Herdegen, Fulde, Krzemiński, Swinarski, Sadecki, Bińczycki) napisane wspólnie z Marią Andruszkiewicz-Nowak (są i rozdzialiki "Słowo od żony") została kolejną Krakowską Książką Miesiąca.

Wręczenie nagrody i spotkanie z autorami odbędzie się w poniedziałek o godz. 18 w Śródmiejskim Ośrodku Kultury w Krakowie. Fragmenty książki przeczyta przyjaciel domu, również aktor Starego Teatru, Andrzej Kozak, a sam Jerzy Nowak pewnie coś zaśpiewa - obiecał wziąć gitarę, a w sali i fortepian jest, coś dopowie... Może fragmenty z "Sekretów nietoperzy, czyli intymnego seansu kabaretowego", granego z powodzeniem w Teatrze STU.

Spotkanie z autorami poprowadzi Wacław Krupiński.

Nagrodzona książka, pełna przezabawnych anegdot, którą - jak oceniają rekomendując ją czytelnikowi Daniel Olbrychski i Józef Opalski - czyta się jednym tchem, wydana nakładem krakowsko-budapeszteńskiej Austerii, będzie tego wieczoru do kupienia. Będą naturalnie i autografy.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji