Artykuły

Warszawa. Członkowie ZASP w obronie Kazimierza Kaczora

Sławomira Łozińska i Igor Michalski stają w obronie Kazimierza Kaczora, byłego prezesa ZASP, wykluczonego z tej organizacji w dniu 7 lutego. Aktorzy wystosowali listy do Zarządu Głównego.

W związku z haniebnym i głęboko niesprawiedliwym posunięciem Prezydium ZASP, którym jest wniosek o skreślenie z listy członków ZASP długoletniego i zasłużonego dla tej organizacji i dla całego środowiska Prezesa Kazimierza Kaczora, jestem zmuszony złożyć rezygnację z członkostwa w ZASP w trybie natychmiastowym.

Igor Michalski

W związku z haniebną i głęboko niesprawiedliwą decyzją Prezydium Zarządu Głównego Związku Artystów Scen Polskich wykluczającą z grona ZASP byłego Prezesa, Członka Zasłużonego ZASP kolegę Kazimierza Kaczora, stawiając jako powód nie udowodnione zarzuty - składam rezygnację z członkostwa w Związku Artystów Scen Polskich.

Sławomira Łozińska

W związku z przeróżnymi zmianami jakie zachodzą aktualnie w ZASPie i braku zgody na takowe z mojej strony, składam rezygnację z członkostwa w tymże związku w trybie natychmiastowym. Pragnę dodać, że jako zwykły członek, nie zgadzam się na takie postępowanie, jak skreślanie przez szanowne grono Prezydium ZASP z listy członków Pana Kazimierza Kaczora i Cezarego Morawskiego. Jest to nieuzasadniona decyzja i w moim mniemaniu głęboko niesprawiedliwa. Mam wrażenie, że wróciły czasy polowania na czarownice. Obecny ZASP stracił swoje oblicze i powinien się właściwie rozwiązać, bo mam wrażenie, że służy nie temu, czemu powinien.

Agnieszka Paszkowska

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji