Artykuły

"Trojlus i Kressyda"

Gdański Teatr "Wybrzeże" przygotowuje się do wyjazdu do Finlandii. W ramach stałej współpracy nasi wybrzeżowi artyści dadzą trzy spektakle (w tym jeden dla młodzieży) w zaprzyjaźnionym z Gdańskiem mieście Turku. Będzie to "Trojlus i Kressyda" - spektakl, którego premiera odbędzie się 7 kwietnia w Gdańsku. Dyrektor Stanisław Michalski jest już poinformowany, że wszystkie bilety w Finlandii zostały sprzedane. Wypada naszym aktorom życzyć szczęśliwego pobytu i dobrych recenzji. Teatralny zespół wyjeżdża z Gdańska 13 bm.

Sztukę tę reżyseruje Krzysztof Babicki, scenografię opracowała Anna Rachel, zaś tło muzyczne - Andrzej Głowiński. Przekład - Jerzy Limon i Władysław Zawistowski. Na zdjęciu prezentujemy nowy nabytek Teatru "Wybrzeże" - samochód marki "Star", który przygotowywany jest do wyjazdu do Finlandii. Nareszcie scenografia będzie przewieziona własnym środkiem transportu,

W tym czasie (nasi aktorzy będą przebywać w Finlandii od 13 do 18 listopada) w foyer teatru odbędą się jesienne targi, z których warto skorzystać.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji