Artykuły

Bielsko-Biała. Promocja "Autolustracji" Raua

Krzysztof Rau, człowiek teatru związany m.in. z bielską Banialuką wydał autobiograficzną książkę "Autolustracja". 23 marca w Bielskim Stowarzyszeniu Artystycznym Teatr Grodzki odbędzie się jej promocja.

Książka miała już dwie promocje - w Białymstoku i w Warszawie. Krzysztof Rau jest sympatykiem działań stowarzyszenia, prowadził u nas kilka lat temu warsztaty, był też gościem na Beskidzkim Święcie Małych i Dużych. Spotkanie poprowadzi Jan Chmiel w piwnicy naszego budynku przy ul. Sempołowskiej. Początek o g. 17.

Ze strony wydawnictwa Stopka o autorze książki: "Krzysztof Rau to człowiek teatru, wieloletni dyrektor Białostockiego Teatru Lalek, założyciel Wydziału Sztuki Lalkarskiej warszawskiej Akademii Teatralnej w Białymstoku, reżyser, laureat wielu nagród i wyróżnień jako reżyser, autor, menedżer. W autobiograficznej publikacji ukazuje dramatyzm losów pokolenia, które wchodziło w życie po II wojnie światowej, związany m.in. z wyborami politycznymi. Wspomnienia oprócz wątków osobistych obejmują w dużej części przebieg kariery artystycznej i zawodowej autora. Autor pisze barwnie o ludziach i zdarzeniach, które nieutrwalone mogłyby bezpowrotnie umknąć z naszej świadomości".

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji