Artykuły

Nasze czarownice

Premiera w Teatrze Jaracza.

Na swoją najnowszą premierę Teatr im. Stefana Jaracza przygotował jeden z najbardziej znanych i najczęściej wystawianych dramatów amerykańskich.

"Czarownice z Salem" Arthura Millera wziął na warsztat Remigiusz Brzyk, uważany za jednego z najzdolniejszych reżyserów młodego pokolenia. - Jest to świetnie napisana historia o tym, jak rodzi się zło, o tym, że w każdym z nas drzemią przyczajone czarownice - mówi reżyser. - Sztuka oparta jest na faktach dotyczących głośnego procesu o czary w miasteczku Salem, w stanie Massachusetts, w 1692 roku.

Dekoracje przygotowali Remigiusz Brzyk i Ryszard Warcholiński, kostiumy zaprojektowała Maria Balcerek, muzykę skomponował Jacek Grudzień. W spektaklu zobaczymy Dariusza Siatkowskiego, Andrzeja Wichrowskiego, Piotra Krukowskiego, Roberta Latuska, Pawła Kruka, Macieja Małka, Bohdana Wróblewskiego, Jana Hencza, Bogusława Suszkę, Mariusza Witkowskiego. Dorotę Kiełkowicz, Ewę Wichrowską, Monikę Badowską, Annę Sarnę, Zofię Uzelac, Barbarę Wałkównę, Urszulę Gryczewską, Dagny Kidoń i Matyldę Paszczenko.

Premiera w sobotę o g. 19 na Dużej Scenie Teatru im. Stefana Jaracza.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji