Artykuły

Warszawa. Steczkowska i Szyc nagrali singiel

Justyna Steczkowska i Borys Szyc [na zdjęciu] nagrali singiel "Choć wieje, pada, grzmi" promujący specjalną edycję ostatniej, wydanej w czerwcu zeszłego roku, płyty Steczkowskiej - "Daj mi chwilę".

Aby się ujawnić czekali do walentynek. Justyna Steczkowska w końcu może oficjalnie wyszeptać Borysowi Szycowi - "Przyśniłeś mi się", a on czule odpowiada - "Ja wciąż nieidealny".

Ona, Justyna Steczkowska, piosenkarka, która ma w swoim dorobku 8 płyt i tytuł wice mistrzyni programu "Taniec z Gwiazdami". On, aktor młodego pokolenia, zachwycił widzów rolami, m.in. w "Testosteronie" i serialu "Oficer".

Teraz postanowili działać razem. Nagrali singiel "Choć wieje, pada, grzmi" promujący specjalną edycję ostatniej, wydanej w czerwcu zeszłego roku, płyty Steczkowskiej - "Daj mi chwilę". To właśnie w najnowszej piosence pozwalają sobie na czułe wyzwania.

Prywatnie jednak nic ich nie łączy. Steczkowska ma męża, z którym wychowuje dwóch synów. Szyc jest przykładnym ojcem 4-letniej Sonii szukającym szczęścia w miłości.

Do nowej wersji "Daj mi chwilę", która ukaże się 8 lutego, dołączony będzie drugi krążek, DVD, z teledyskami, wywiadami z piosenkarką i fragmentami jej koncertów.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji