Artykuły

Warszawa. 4 odsłona Teatralnego Hyde Parku

Szkoła Widzów Instytutu Teatralnego im. Zbigniewa Raszewskiego i klub Chłodna 25 zapraszają na 4 odsłonę Teatralnego Hyde Parku. Start 6 lutego (środa) o g. 19.00 w klubie Chłodna 25.

4 odsłona Teatralnego Hyde Parku pod hasłem:

Fikologia* vs. aktorstwo dramatyczne - o pracy aktora nad rolą i nad sobą rozmowa Anny Olejnik - aktorki "Studium Teatralnego" i Piotra Głowackiego - aktora TR Warszawa

* Fikologia [od słowa "fikoł - skok i nagły obrót całym ciałem"]

w programie moc atrakcji:

- Magiel Teatralny - Klub Aktywnego Widza podzieli się z publicznością opiniami o tym, co warto oglądać w warszawskich teatrach, a co ich zdaniem, nie bardzo. I dlaczego.

- Michał Sufin i grupa impro-aktorów jak zwykle udowodnią, że dobry teatr nie musi być wcale poważny

- open mike czyli "otwarty mikrofon" czyli widz ma głos!

- DJ Martin Harmony

start: 6.02.2008 (środa)

g. 19.00

Anna Olejnik - współzałożycielka i wieloletnia aktorka teatru "Studium Teatralne", amatorka klasztornej dyscypliny i wielogodzinnych treningow, tłumaczka, instruktorka.

Piotr Głowacki - aktor TR Warszawa ("Tlen", "Giovanni", "2007:Mackbeth") i filmowy, widziany i zauważony w "Orestei" Jana Klaty i "Śnie nocy letniej" Mai Kleczewskiej. Razem z Marcinem Cecko i Janem Dravnelem współtwórca formacji "3 Boys Move".

Michał Sufin - pisarz ("Warszawskie wersety" Wyd. Czarne), krytyk literacki ("Zin", "Lampa"), twórca filmów wideo, lider i założycie grupy teatru improwizowanego

DJ Martin Harmony - znany także jako "In Deep We Trust", jeden z najlepszych polskich producentów, remixeró i DJ'ów. Po prostu naj. Ma na koncie remixy dla Urszuli Dudziak, formacji SoulTunes, własne produkcje, wydawane przede wszystkim za granicą (UK, Austria, USA). Związany z klubami Platinum i Hot'L.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji