Artykuły

Warszawa. Teresa Lipowska 50 lat na scenie

Koszulkę z oryginalnym napisem "50 lat mistrzowskiej gry" otrzymała od przyjaciół aktorka Teresa Lipowska, która obchodzi właśnie jubileusz półwiecza pracy zawodowej na scenie. Okrągłą rocznicę obchodziła na deskach Teatru Kwadrat w Warszawie.

Po spektaklu "Perfect Day" [na zdjęciu], z jej udziałem, wydała przyjęcie dla koleżanek i kolegów po fachu. Towarzyszył jej jedyny syn Marcin Zaliwski. - Z życzeniami dla wielkiej aktorki, której największą popularność przyniosła rola Barbary Mostowiak w serialu "M jak miłość", przybyli między innymi producenci najpopularniejszej polskiej telenoweli Ilona Łepkowska i Tadeusz Lampka, a także jej serialowy mąż Witold Pyrkosz oraz filmowy

syn Kacper Kuszewski. Kwiaty dostała ponadto od Pawła Małaszyńskiego, Ewy Kasprzyk i Romana Kłosowskiego. - Przypomnijmy, że w mijającym roku Teresa Lipowska obchodziła też 70 urodziny. Swoje najgłośniejsze role - poza "M jak miłość" - zagrała w filmach "Rzeczpospolita babska" i "Tato" oraz w serialach: "Noce i dnie", "Lalka", "Dziewczyna i chłopak", "Przygody psa Cywila" i "Stawiam na Tolka Banana". - Przez 50 lat pracy w zawodzie nie zdarzyło mi się prosić kogokolwiek o rolę - podkreśla szczęśliwa jubilatka. - Nie umiem nic sobie załatwiać ani tym bardziej wykłócać się o pieniądze. To zupełnie nie w moim stylu. Z drugiej strony ani jednego dnia nie byłam bez etatu. Za swoją najważniejszą premierę uważam urodzenie syna. Staraliśmy się o niego z mężem dziesięć lat.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji