Artykuły

Ostrowiec. Bończyk i Kordek w kinie Etiuda

Śpiewających aktorów Olgę Bończyk i Dariusza Kordka będzie można zobaczyć w niedzielę 2 grudnia w romantycznym musicalu "Sztuka kochania czyli serdeczne porachunki" [na zdjęciu].

Bohaterowie spektaklu Ewa i Tomek po przeżyciu wspólnie dziesięciu lat zastanawiają się, co dalej. On jest lekarzem, ona dziennikarką i coraz trudniej im się porozumieć. Kiedy Ewa pisze przez cały tydzień sztukę o miłości, Tomek narzeka na stukot maszyny. Gdy ona czeka na prezent, ona zapomina o rocznicy ślubu.

Spektakl wyreżyserował Jan Szurmiej. Autorką libretta jest Jadwiga Has. Udało jej się namówić Seweryna Krajewskiego do skomponowania muzyki.

Spektakl powstał w 2004 r., premierę miał w warszawskim Teatrze na Woli. Od tego czasu aktorzy występowali na wielu krajowych scenach, m.in. w lutym tego roku w Kielcach. W przedstawieniu gra para znanych aktorów śpiewających: Olga Bończyk i Dariusz Kordek. W niektórych przedstawieniach Olga Bończak występuje zamiennie z Katarzyną Skrzynecką.

Spektakl "Sztuka kochania czyli serdeczne porachunki" obejrzeć można w niedzielę o godz. 17 w kinie Etiuda w Ostrowcu. Bilety po 20 zł.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji