Artykuły

Warsztaty aktorskie Macieja Adamczyka

Aktor Teatru Porywacze Ciał Maciej Adamczyk zaprasza na warsztaty aktorskie, które odbędą się w dniach 12, 13, 14 listopada w Centrum Sztuki Współczesnej Solvay w Krakowie, ul. Zakopiańska 62, w godzinach 17-21.

Warsztaty będą podzielone na kilka etapów: zajęcia dotyczące ekspresji ciała, ćwiczenia psychofizyczne, ćwiczenia na koncentrację i uwalnianie emocji, praca nad emisją głosu i wyrazistością mowy, praca indywidualna oraz ćwiczenia z partnerem i w grupie. Zaproszenie skierowane jest do osób zainteresowanych sztuką aktorską oraz egzaminami do szkoły teatralnej.

Istnieje możliwość kontynuowania zajęć indywidualnie.

Koszt warsztatów: 100 zł,- płatne przed zajęciami.

Maciej Adamczyk - aktor, reżyser i dramaturg. Współtwórca Teatru Porywacze Ciał, laureat nagród aktorskich na festiwalach teatralnych: Kontrapunkt w Szczecinie, Międzynarodowym Festiwalu Gombrowiczowskim w Radomiu, Ogólnopolskim Przeglądzie Monodramu Współczesnego w Warszawie.

Teatr Porywacze Ciał należy według zgodnego głosu krytyki i środowiska teatralnego do jednej z najważniejszych niezależnych grup teatralnych w Polsce. W swoich autorskich spektaklach twórcy mierzą się z mitami pop kultury, kpią z nich, przedrzeźniają je, a jednocześnie pokazują jak dalece są przez nie ukształtowani. Teatr Porywacze Ciał zrealizował do tej pory 17 autorskich spektakli, które były prezentowane na festiwalach teatralnych w Polsce, a także w Niemczech, Holandii, Czechach, Słowacji, Słowenii, Wielkiej Brytanii, Austrii i Kanadzie. Zespół współpracuje z artystami działającymi na różnych płaszczyznach sztuki.

Kontakt i zapisy: porywaczecial@o2.pl, lub tel: 0695434726

www.porywaczecial.art.pl

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji