Artykuły

Warszawa. Aktorka i DJ gospodarzami Big Brothera

Karina Kunkiewicz [na zdjęciu] oraz Kuba Klawiter poprowadzą w Czwórce reality show 'Big Brother 4.1'. Pokonali oni castingach kilkuset konkurentów, w tym wiele znanych osobowości polskiego show biznesu.

- Karina i Kuba wypadli najlepiej na próbach kamerowych. Ich żywy i dynamiczny styl prezentacji oraz trafne komentarze przykuwają uwagę oraz zapadają w pamięć. Wierzymy, że ta para doda impetu naszemu nowemu przedsięwzięciu - mówi Jarosław Ostaszkiewicz, producent wykonawczy show.

Karina Kunkiewicz jest aktorką i prezenterką TVP. Ukończyła Akademię Teatralną w Warszawie. Występowała w stołecznym Teatrze Stara Prochownia. Na swoim koncie ma wiele ról drugoplanowych w filmach oraz popularnych serialach telewizyjnych (m.in. "Na Wspólnej", "Samo życie" i "Dwie strony medalu").

Kuba Klawiter jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Poznaniu na kierunku handel i marketing. Przez ponad cztery lata był prezenterem nadającej w Poznaniu młodzieżowej stacji radiowej Kiss Fm. Pracował także jako prezenter w lokalnej stacji telewizyjnej. Ostatnio był zatrudniony w wytwórni muzycznej My Music.

Reality show "Big Brother 4.1" wystartuje na antenie Czwórki 2 września o godzinie 20.00 i potrwa trzy miesiące. Program będzie emitowany trzy razy dziennie w dni powszednie, zaś w niedziele ma mieć dwa wydania. Stacja nie ujawnia na razie, kto weźmie w nim udział. Wiadomo, że będzie to 12 osób.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji