Artykuły

Kayah, Królowa Śniegu

Dziś na Torwarze o godz. 19.00 premiera musicalu "Bajlandia - inny wymiar bajki". Muzykę do widowiska, opartego na dziecięcych baśniach, skomponowali m.in. Andrzej Smolik i Wojciech Pszona. Kayah pojawi się na scenie w roli Królowej Śniegu.

W realizacji przedstawienia wzięły udział gwiazdy muzyki, teatru, tańca i iluzji. Główną rolę gra Krzysztof Kolberger. Jako Strażnik otwartej księgi ludzkości, poszukuje odpowiedzi na pytania, od których zależy los jego pogrążonej w letargu córki.

Oprócz Andrzeja Smolika i Wojciecha Pszony autorami muzyki są Artur Rojek - wokalista zespołu Myslovitz i Leszek Możdżer. - Kayah napisała utwory "Jestem zła" i "Życie jest darem". Śpiewa je pod koniec przedstawienia. Gra Królową Śniegu - postać negatywną, ale ulegającą pozytywnym przemianom - powiedział "Rz" Tomasz Brewiński, menedżer artystki. Oprócz muzyków i aktorów na scenie pojawią się iluzjonista Maciej Pol i zespół CaroDance - mistrzowie Europy i świata w tańcu nowoczesnym. Kostiumy zaprojektowała Dorota Kołodyńska. O makijaż i fryzury artystów zadbali Jaga Hupało i Thomas Wolf.

Bilety na wszystkie warszawskie przedstawienia, także na dzisiejszą premierę, można jeszcze kupić w kasach Torwaru, kasach ZASP, sklepach Empik, Hali Wola i Bibliotece Uniwersyteckiej. Musical jest wystawiany w Warszawie do 12.06, kolejne przed stawienia w Katowicach, Poznaniu, Wrocławiu i Gdańsku.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji