Artykuły

Gorzów Wlkp. Weekend z warszawskimi gwiazdami

Na weekend do Gorzowa Wlkp. zjeżdżają się warszawskie gwiazdy. Czy można się kochać po 10 latach małżeństwa? Jak pokonać przeciwności losu? Aby się przekonać, wystarczy się wybrać na Scenę Letnią.

- Znani warszawscy aktorzy zagrają w bardzo współczesnych i aktualnych sztukach. Warto przyjść i na żywo zobaczyć twarze znane z telewizji - mówi Iwona Kusiak, kierownik literacki Teatru Osterwy. Kolejną odsłonę weekendu na Scenie Letniej otworzy w piątek spektakl dla dzieci. - W teatrze zagości kino i film. Będą niespodzianki - zaprasza I. Kusiak.

W sobotę o 20.30 na scenie pojawią się Katarzyna Skrzynecka i Dariusz Kordek w słodko-gorzkiej komedii "Sztuka kochania, czyli serdeczne porachunki". Opowieść o 10 latach małżeństwa i rozlicznych perypetiach, jakie się po drodze młodemu małżeństwu przytrafiły, wyreżyserował Jan Szurmiej. W niedzielę także o 20.30 Marek Siudym i Andrzej Kopiczyński wcielą się w parę nieudaczników, którym nic w życiu nie wychodzi. Czekają na łut szczęścia. A kiedy w końcu się ono do nich uśmiechnie, panowie nie bardzo wiedzą, jak je zatrzymać. Sztukę "Poczekalnia" napisał i wyreżyserował Maciej Kowalewski, obecny dyrektor warszawskiego Teatru na Woli. Wstęp na spektakle jest bezpłatny.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji