Artykuły

Parada seksualnych nieudaczników

"

Komedia Johna Tobiasa w reżyserii Zenona Dądajewskiego i Stefana Friedmanna o wiele więcej obiecuje, niż daje. Fabuła jest schematyczna i trąci banałem.

Państwu Griffin (Anna Korcz i Karol Strasburger) mimo dobrej pozycji zawodowej i towarzyskiej nie układa się w życiu intymnym. Antidotum na brak seksualnej satysfakcji znajdują w podręczniku "Zrealizuj swoje fantazje".

Małżonek ma podglądać żonę, która ma się oddać owłosionemu brutalowi, żeby w newralgicznym momencie wyskoczyć z szafy i przejąć inicjatywę. Aby lepiej wczuć się w potrzeby drugiej strony, siedzi tam zresztą w damskich fatałaszkach.

Tak się jednak dziwnie składa, że ani monter (Stefan Friedmann), ani wyciągnięty z sąsiedniej szafy włamywacz (Robert Rozmus) jako kandydaci na brutali nie spełniają oczekiwań. A gospodarzom nazbyt się spieszy, żeby ich obarczali lekturą podręcznika.

Naciąganemu humorowi nie pomaga nawet dobre aktorstwo wszystkich. Śmiechu widza to nie wzbudza. Najwyżej zdziwienie, kiedy nieoczekiwanie przybyła siostra (Elżbieta Zającówna) pani domu zastaną sytuację z czwórką seksualnych patałachów nazywa orgią. To jedyny udany dowcip, choć niezamierzony.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji