Artykuły

Warszawa. Edyta Olszówka przeprosiła za pobicie

Dwa miesiące zajęło Edycie Olszówce przyznanie się do błędu. Ale lepiej późno, niż wcale. Na początku stycznia aktorka wysłała list z przeprosinami do Jolanty Pęczak, stewardesy LOT-u., na którą napadła podczas lotu do Chicago.

Szanowna Pani Instruktor. Ja, niżej podpisana Edyta Olszówka, wyrażam szczere ubolewanie z powodu mojego zachowania podczas lotu... - pisze gwiazda "Samego życia".

"Fakt" informuje, że pismo od Olszówki wisi w pokoju dla personelu pokładowego w biurowcu LOT-u. Tuż nad listem aktorki wisi także oświadczenie stewardesy. "Drogie Koleżanki i Koledzy, chciałabym Was poinformować, że po zdarzeniu, które miało miejsce na pokładzie samolotu (...) otrzymałam pełne wsparcie Pracodawcy..." - pisze Jolanta Pęczak.

Pęczak, która jako stewardesa pracuje od 1974 roku, nigdy wcześniej nie została tak znieważona. 16 listopada 2006 r. podczas lotu z Warszawy do Chicago podpita Edyta Olszówka obrzuciła ją stekiem wyzwisk, a następnie ruszyła ku niej z pięściami i wytargała za włosy. Świadkami tej sceny byli pasażerowie i kapitan samolotu. Stewardesa była tak dotknięta, że rozważała wystąpienie przeciwko Olszówce na drogę sądową. Dziś chce zapomnieć o sprawie.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji