Artykuły

TVP. Kontynuacja "Alternatyw 4" nie ujrzy światła dziennego?

Mocno reklamowany ostatnio, nowy serial komediowy TVP "Dylematu 5" być może w ogóle nie trafią na antenę.

"Dylematu 5" to współczesna kontynuacja słynnych "Alternatywy 4" Stanisława Barei. Jego bohaterowie zostają przeniesieni do nowej dzielnicy, gdyż w bloku przy "Alternatywach 4" wybuchł gaz.

Nowa kamienica ma swojego dozorcę który tym razem nazywa się nie Anioł a Pokorny. W postać tę wciela się Tomasz Sapryk. Oprócz niego w serialu występuje znana już gwardia: Bożena Dykiel, Kazimierz Kaczor, Witold Pyrkosz, Jerzy Kryszak, Wojciech Pokora i Zofia Czerwińska. Reżyserem został Grzegorz Warchoł.

Dotychczas TVP zamówiło 3 odcinki "Dylematu 5" i tyleż właśnie nakręcono. Nie wiadomo jednak czy powstaną kolejne oraz czy w ogóle te już nakręcone zostaną wyemitowane. Dariusz Wieromiejczyk Szef Agencji Filmowej TVP powiedział że scenariusz nie odpowiada oczekiwaniom Agencji.

Oficjalnie podana przyczyna wydaje się jednak nieprawdziwa. Chodź są to informacje niepotwierdzone mówi się że serial nie wpisuje się w misję telewizji publicznej. TVP nie dawało wcześniej żadnych sygnałów jakoby serial się jej nie podobał a jego scenarzysta otrzymał nawet pisemne potwierdzenie o zakupie pierwszych odcinków.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji