Artykuły

Gliwice. Jedyny taki wieczór w teatrze

Drodzy Widzowie dużymi krokami zbliża się naprawdę historyczna chwila. To ważny przełom w naszym Teatrze, a przełom zwłaszcza w naszych kontaktach z widzami. Bo w końcu, po ponad trzech miesiącach, będziemy mogli tych widzów zaprosić. Dlatego nie może Was zabraknąć - pisze ekipa Teatru Miejskiego.

Już za tydzień, 18 i 19 czerwca 2020 (czwartek i piątek) o godz. 19.00 zapraszamy na pierwsze po "odmrożeniu" pokazy spektakli. Na pierwszy ogień gramy dla Was "Wieczór Kawalerski" Robina Hawdona. Ta wartka komedia, pełna niespodziewanych zwrotów akcji, wyśmienitych ról i ciętych ripost na dwie godziny pozwoli wam oderwać się od codziennych kłopotów i poprawi humor na wiele godzin już po zakończeniu spektaklu.

Nie ukrywamy, że i dla nas i dla Państwa to pierwsze spotkanie widzów i aktorów będzie prawdziwym eksperymentem teatralnym. Na pewno będzie Was na widowni mniej, usadzeni w równych odstępach i z maseczkami na twarzach. Tego musimy, niestety, przestrzegać. Ale, kochani, popatrzmy na to z innej strony: tego jeszcze w Teatrze w Gliwicach nie było. To czysty performance, którego Wy, widzowie, będziecie nierozłączną częścią.

Więc na przekór zarazom i innym przeszkodom, które los rzuca nam pod nogi, pokażmy, że Teatr ma się dobrze i umie przetrwać każdą zawieruchę. Siła w Was, widzowie.

Bilety na spektakle "Wieczoru kawalerskiego" są już dostępne na naszej stronie internetowej www.teatr.gliwice.pl . Tam znajdziecie również wszystkie wytyczne odnośnie zasad jakie nas i Was będą obowiązywały podczas tego wieczoru. Od wtorku do piątku, od godz. 10.00 do 18.00 jest uruchomiona kasa Teatru w kinie Bajka (Dolny Wałów 3). Jeśli nurtują Was jakieś pytania, obawy, coś jest nie jasne, śmiało piszczcie do nas, dzwońcie, zaczepiajcie na FB.

Serdecznie zapraszamy. Ekipa Teatru Miejskiego w Gliwicach.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji