Artykuły

Ich problemy nas rozbawią

Torunianka Małgorzata Kożuchowska będzie jedną z gwiazd sztuki pt. "One" Warszawskiego Teatru Komedia.

Ana, Dusia, Ryba i Viola mają bardzo różne oczekiwania wobec życia. Jedna to stuprocentowa "kura, domowa", celem drugiej jest przede wszystkim kariera, trzecia buntuje się przeciwko rzeczywistości, a czwarta jest chłodną realistką. Każdą z nich oprócz wspólnego mieszkania połączyła jeszcze sieć wzajemnych zależności i tajemnic.

Sztuka opowiada o kobietach, które wywalczyły sobie samodzielność, ale nie pozbyły się widma samotności. Widzów, którzy oczekują feministycznych haseł spotka jednak zawód.

Sztuka pełna jest humoru, a widz co chwilę zaskakiwany jest dowcipnymi zwrotami akcji. Dylematy współczesnych kobiet na pewno rozbawią żeńską publiczność, a dla mężczyzn będą przystępna lekcją kobiecej psychologu.

Oprócz Małgorzaty Kożuchowskiej w rolę bohaterek borykających się ze swoimi kobiecymi problemami wcieliły się: Dorota Landowska, Edyta Olszówka i Beata Ścibakówna. Każda z nich jest doskonale znana z filmów i takich telewizyjnych seriali jak m.in. "M jak miłość", "Złotopolscy", "Samo Zycie", "Kryminalni".

Sztukę będzie można obejrzeć w Toruniu dwukrotnie w niedzielę 12 marca, o godz. 16.30 i 19.30. Na oba przedstawienia zostało już niewiele biletów. Jednak na specjalnie życzenie widzów spektakl będzie można jeszcze obejrzeć także w poniedziałek, 13 marca, o godz. 20. Imprezę organizuje Impresariat Artystyczny "As/Toruń" Janusza Lipińskiego pod patronatem "Nowości" oraz Radia Gra.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji