Artykuły

Kraków. Hiszpania, Korea - nowy sezon w Teatrze KTO rozpoczęty

Po udanym sezonie 2017/2018, wyjazdach na festiwale do Chin, Słowacji, Francji i Niemczech, a także wielu miast Polski - Warszawy, Białegostoku, Łomży, Rybnika, Olsztyna, Sanoka, Zamościa, Łodzi, Kalisza, Żar - rozpoczynamy nowy sezon!

7, 8, 9 września będzie można obejrzeć spektakl "Peregrinus" w ramach jednego z największych hiszpańskich festiwali teatrów ulicznych - Fira Tarrega. Polscy widzowie także będą mieli szansę zobaczyć to przedstawienie już w przyszłym tygodniu - 12-ego września na krakowskim Rynku, a 13-ego w Ostrołęce, w ramach Festiwalu Teatralnego InQbator.

Pod koniec września Teatr KTO rusza w dwutygodniową podróż do Korei Południowej ze spektaklem "Zapach Czasu" [na zdjęciu]. KTO będzie gościem dwóch festiwali - w Seulu i w Gwangju - Seoul Street Arts Festival oraz ACC-Gwangju Fringe International. Ostatni wyjazd w 2018r. zaplanowany jest na końcówkę października - niemieccy widzowie obejrzą przedstawienie "Peregrinus" w Oberhausen. Poza spektaklami ulicznymi od września wracamy na scenę przy ul. Kanoniczej 1 i Wietora 15.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji