Artykuły

Wieczór z farsą i sztuką współczesną

"Bezwietrzne lato" i "Wieczór kawalerski" - to dwie propozycje Bałtyckiego Teatru Dramatycznego na rozpoczynający się dziś weekend.

Dziś o godz. 20 i w sobotę o godz. 18 będzie można zobaczyć "Bezwietrzne lato". Spektakl jest efektem fascynacji morzem - jego zmienną naturą, która łączy w sobie zarówno piękno i łagodność, jak i absolutną bezwzględność. Tekst inspirowany twórczością Doris Lessing i "Szerokim morzem Sargassowym" Jean Rhys, jest punktem odniesienia dla improwizacji aktorskich i poszukiwań związków między różnymi tekstami kultury, a uniwersalnymi problemami relacji międzyludzkich.

"Bezwietrzne lato" to historia dwóch przyjaciółek, które nawiązują więzi z młodszymi mężczyznami - każda z synem drugiej kobiety. Do czego może prowadzić ten niebezpieczny czworokąt?

Bilety w cenie 25-30 zł.

"Wieczór kawalerski" można będzie zobaczyć w niedzielę 13 grudnia o godz. 19. Spektakl zaczyna się od mocnego uderzenia - po zakrapianym wieczorze kawalerskim w pokoju hotelowym budzi się Bill. Obok przeciąga się młoda, piękna dziewczyna. Jak nietrudno się domyślić, pan młody niczego nie pamięta. Również tego, że noc spędził w apartamencie, który z narzeczoną wynajęli na noc poślubną. Ta ma zjawić się już za chwilę... Trzeba ratować sytuację! Ale jak? O tym warto, by widzowie przekonali się sami. Możemy jedynie zdradzić, że Robin Hawdon tak skomplikował całą historię, że zakończenie będzie dość niespodziewane.

Bilety w cenie 25-40 zł.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji