Artykuły

Toruń. "Być jak Elizabeth Taylor" u Horzycy

Małgorzata Foremniak i Paweł Dełąg zagrają główne role w przedstawieniu, które zostanie pokazane w Toruniu. 7 października w Teatrze Horzycy będzie można zobaczyć spektakl "Być jak Elizabeth Taylor".

Spektakl pt. "Być jak Elizabeth Taylor" to dramat, w którym poznajemy bohaterkę walczącą o samodzielność, wolność wyborów i niezależność kobiet, nawet jeśli - tak jak Taylor - płaci się za to wielką cenę.

Analiza związku

Akcja przedstawienia rozgrywa się w apartamencie słynnego hotelu "The New York Palące", w którym mieszka wybitny psycholog Tony Slawers.

Niespodziewanie pojawia się jego wieloletnia pacjentka Elizabeth Taylor. Po chwili przychodzi tam Richard Burton - także pacjent i przyjaciel Slawersa i mąż Taylor. Później okazuje się, że małżonkowie po swoim drugim, spektakularnym małżeństwie postanawiają się rozstać.

Przedstawienie z Małgorzatą Foremniak i Pawłem Delągiem w rolach głównych jest próbą analizy związku, w którym namiętność miesza się z zazdrością, a popularność i sława stają na przeszkodzie w budowaniu właściwych relacji międzyludzkich.

- Wielkie emocje, namiętność, dowcip i wzruszenie to wszystko można znaleźć w spektaklu Jakuba Przebindowskiego "Być jak Elizabeth Taylor" - zapowiada Adam Staśkiewicz, organizator gościnnego spektaklu w Teatrze Horzycy.

Na uwagę w przedstawieniu oprócz obsady aktorskiej zasługują też wyjątkowe kostiumy zaprojektowane przez projektanta Tomasza Ossolińskiego. Za sprawą ekskluzywnych tkanin, a także kryształowych elementów i biżuterii znanej na całym świecie firmy Swarovski, oddają klimat epoki i niezwykłość bohaterów dramatu. Inspirowane latami sześćdziesiątymi i siedemdziesiątymi kreacje wnoszą klimat epoki oraz styl wielkich gwiazd kina tamtego czasu.

Rozdajemy bilety

Bilety na dwugodzinne przedstawienie kosztują od 50 do 100 złotych. Można je kupić w kasie biletowej Teatru im. Wilama Horzycy. Informacje o biletach lub rezerwacjach można też uzyskać dzwoniąc pod numery telefonów: 56 622 55 97, 56 654 90 74.

Spektakl "Być jak Elizabeth Taylor" zostanie pokazany w sobotę, 7 października o godzinie 16 i 19 w Teatrze im. Wilama Horzycy.

Dla naszych Czytelników, którzy dziś o godzinie 11.15 pierwsi zadzwonią do naszej redakcji pod numer: 56 611 81 09, mamy dwa podwójne zaproszenia na spektakl "Być jak Elizabeth Taylor" w Teatrze Horzycy. Pierwsze zaproszenie jest na godzinę 16. Z kolei drugie na 19.

By je otrzymać, należy odpowiedzieć na pytanie: Jaki tytuł nosi nowy serial z Małgorzatą Foremniak w jednej z ról, który od września można oglądać w telewizji Polsat?

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji