Artykuły

Poznań. "Anna Karenina" i "Bilet za 500 groszy" w Wielkim

13 maja Teatr Wielki zaprasza na premierę baletu "Anna Karenina" Rodiona Szczedrina. W roli tytułowej wystąpi Daria Sukhorukova, primabalerina Bayerische Staatsballett. Tego samego dnia, wyłącznie w kasach Teatru, będzie można kupić bilet w cenie 500 groszy na spektakl "Jaś i Małgosia".

Daria Sukhorukova (na zdjęciu), artystka urodzona w Sankt Petersburgu, od razu po studiach otrzymała posadę w Teatrze Mariinsky. W sezonie 2007/2008 dołączyła do Bayerische Staatsballett jako pierwsza solistka, natomiast w sezonie 2010/2011 została primabaleriną w tym zespole.

Tego samego dnia wyłącznie w kasach Teatru Wielkiego w Poznaniu będzie można zakupić bilet w cenie 500 groszy na spektakl "Jaś i Małgosia", który odbędzie się 18 maja 2017, o godz. 18.00 (jedna osoba będzie mogła nabyć jednorazowo maksymalnie 5 biletów).

Wszystko w ramach Dnia Teatru Publicznego 2017 i towarzyszącej mu akcji "Bilet do teatru za 500 groszy". To szansa i zachęta dla tych, którzy na co dzień z różnych powodów rzadko korzystają z oferty teatralnej, na ich twórcze spotkanie z teatrem.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji