Artykuły

Płock. Monodram Macieja Wilewskiego w Domu Darmstadt

Znany m.in. z udziału w popularnym serialu "Plebania" aktor wystąpi w płockim Domu Darmstadt. Monodram pt. "Abonent czasowo dostępny" zaprezentuje w piątek, 13 stycznia Maciej Wilewski. Początek o godz. 19.

"Abonent czasowo dostępny" to zbiór siedmiu satyrycznych monologów ("Porodówka", "Pogrzeb", "Teatr", "Glonojad", "Spa", "Bóg", "Supermarket"), składających się w jedną całość. Bohater jest przedstawicielem "typowego Polaka, z którego lubimy się śmiać". Kocha swoją rodzinę, dyskoteki, ale nade wszystko spotkania z kolegami.

Nieco egocentryczny, uzależniony od telefonu komórkowego i terapii, jednak zawsze zrelaksowany. Nie ma sytuacji, w której nie odebrałby telefonu. Dzięki zbiegowi okoliczności trafia na terapię uzależnień, która kończy się w zaskakujący sposób zarówno dla bohatera, jak i psychologa.

Autorami tekstu są Karolina Szymczyk-Majchrzak - reżyser, scenarzystka, autorka scenariuszy filmowych ("Rozmowy nocą", "Na dobre i na złe") oraz Michał Grzybowski - reżyser ("Hitler w Operze"), scenarzysta, piszący dla panteonu polskich kabaretów.

Bilety - 35 zł (przedsprzedaż) oraz 40 zł (w dniu spektaklu) można kupić w Bileterii POKiS (ul. Tumska 9A) oraz na stronie www.pokis.infoserw.pl

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji