Artykuły

Poznań. Warsztaty aktorskie Macieja Adamczyka

Maciej Adamczyk, absolwent PWST we Wrocławiu, dyrektor artystyczny Teatru Porywacze Ciał, zaprasza osoby zainteresowane egzaminami wstępnymi na studia aktorskie na zajęcia indywidualne.

Oprócz podstawowych zajęć takich jak: emisja głosu, wyrazistość mowy i praca nad ekspresją ciała, prowadzę ćwiczenia na koncentrację i uwalnianie emocji, improwizacje ruchową oraz oczywiście pracę z tekstami.

Zapraszam serdecznie. Zajęcia w Poznaniu. Telefon 695 434 726

Maciej Adamczyk - aktor, reżyser i dramaturg z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu zajęć aktorskich i teatralnych (projekty edukacyjne w Polsce i Europie). Współtwórca prywatnego Teatru Porywacze Ciał. Współpracował z teatrami: Teatrem Łaźnia Nowa w Krakowie, Teatrem Wybrzeże w Gdańsku i Teatrem Współczesnym w Radomiu.

Laureat wyróżnień: Najlepsza rola męska 48Hour Film Festiwal Warsaw za rolę w filmie "Film o bieganiu", Grand Prix za rolę w spektaklu "Zapis automatyczny" podczas X Ogólnopolskiego Przeglądu Monodramu Współczesnego w Warszawie, Grand Prix za rolę w spektaklu "VERY" podczas V Ogólnopolskiego Przeglądu Monodramu Współczesnego w Warszawie, Najlepsza rola męska w spektaklu "Tajemnica wg Gombrowicza" na Międzynarodowym Festiwalu Gombrowiczowskim w Radomiu, Najlepsza rola męska w spektaklu "Wyrzeczenie" na Targach Nowej Dramaturgii w Radomiu.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji