Artykuły

Lublin. "Zwierzęta Doktora Dolittle" w Teatrze Andersena

W Nowym Roku Teatr Andersena zaprasza najmłodszych widzów na zupełnie nowy spektakl, pełen barwnych zwierzaków, wpadających w ucho melodii i dobrej zabawy. W dniach 7-8 stycznia (godz. 17) swoją premierę będzie miało przedstawienie "Zwierzęta Doktora Dolittle" w reżyserii Jerzego Jana Połońskiego.

Adaptacja dzieła Hugh Loftinga "The story of Doctor Dolitte" rozrgrywa się w pewnym angielskim mieście. Mieszka w nim szanowany doktor Jan Dolittle, którego słabością są zwierzęta. Nie tylko zajmuje się wszelkimi stworzeniami - od skaczących, przez pełzające i pływające aż po fruwające - ale także potrafi z nimi... rozmawiać.

Spektakl reżyseruje Jerzy Jan Połoński. W rolę doktora Dolittle wciela się Konrad Biel. Występują również m.in. Katarzyna Borek, Wioletta Tomica, Mirella Rogoza-Biel, Daniel Arbaczewski, Piotr Bublewicz i inni.

W sobotę, 7 stycznia odbędzie się premiera pedagogiczna (wejścia na zaproszenia oraz za okazaniem karty Rodzina 3+) z kolei dzień później będzie miała miejsce premiera prasowa (koszt - 30 zł). Przedstawienie zostanie wystawione w budynku Centrum Spotkania Kultur, gdzie obecnie działa Teatr Andersena.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji