Artykuły

Tarnów. Andrzejki w Teatrze Solskiego

O miłości dla odważnych w spektaklu "W pokoju obok", bilety w atrakcyjnej cenie oraz finisaż wystawy to propozycje dla widzów, którzy zdecydują się spędzić andrzejkowy weekend w tarnowskim teatrze.

W ostatni weekend listopada na tarnowskiej scenie znana i lubiana komedia dla dorosłych, czyli "W pokoju obok" Sarah Ruhl. Historia kłopotów dwóch małżeństw, z początku ery elektryczności, dla których szokiem jest nie tylko zamiana światła świecy na światło żarówki, ale przede wszystkim nowy język mówienia o swoich uczuciach i seksualności.

Sztuka nominowanej do Tony Awards i nagrody Pulitzera, w reżyserii Łukasz Gajdzisa, 26 i 27 listopada godz. 18.00 na dużej scenie Solskiego. Mimo, że spektakl miał swoją premierę trzy lata temu, nadal cieszy się dużą popularnością. Dla naszych widzów przygotowaliśmy specjalną promocje andrzejkową. Bilety tylko po 15 złotych od osoby - zachęcają z promocji teatru. W spektaklu zobaczymy m.in.: Matyldę Baczyńską, jako Catherine Givings oraz Monikę Wentę, jako Sabrinę Daldry, które za swoje role otrzymały wyróżnienia aktorskie podczas Festiwalu Talii 2013.

To jednak nie wszystkie atrakcje, 27 listopada o godz. 20.00, po spektaklu, finisaż wystawy "Wewnętrzne światy" oraz spotkanie z artystą Ryszardem Rosińskim.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji