Artykuły

Królowie Operetki

Arie i duety z najpiękniejszych operetek będzie można usłyszeć podczas koncertu zatytułowanego „Królowie Operetki”, który odbędzie się w sobotę, 15 października, o godzinie 17, na Dużej Scenie Kieleckiego Centrum Kultury.

Wystąpią soliści Teatru Wielkiego — Opery Narodowej w Warszawie i Teatru Wielkiego w Łodzi, niezwykłe osobowości sceniczne i wyjątkowe głosy: Danuta Dudzińska — sopran, Ewelina Hańska — sopran, Wiesław Bednarek — baryton, Krzysztof Marcinak — tenor.

Oprócz nich na scenie zobaczymy solistów baletu Teatru Wielkiego w Łodzi, Orkiestrę Kameralną pod dyrekcją Bogny Dulińskiej. Koncert poprowadzi Andrzej Zborowski.

A zabrzmią arie i duety z najpiękniejszych operetek, między innymi z Barona Cygańskiego, Księżniczki czardasza, Wesołej wdówki, Czaru walca, Hrabiny Marica, Bajadery, Ptasznika z Tyrolu, Błękitnej maski.

Bilety w cenie: 85 złotych (parter) i 65 złotych (balkon) do nabycia w kasie Kieleckiego Centrum Kultury, w Orbisie: tel. 41-368-05-62, na www.kupbilecik.pl, www.bilety24.pl. Zamówienia grupowe: 505-556-487, a.a.scenic@gmail.com, www.aascenic.pl.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji