Artykuły

Poznań. Warsztaty tańca współczesnego w Starym Browarze

18 i 19 marca od godz. 10 w Starym Browarze Studio Słodownia/Galeria w cyklu "towarzystwo gimnastyczne zaprasza" odbędą się warsztaty taneczne. Jest jeszcze kilka miejsc w grupie początkującej i średniozaawansowanej.

Cykl organizowany wspólnie przez Kulczyk Foundation i artystów towarzystwa gimnastycznego bedzie regularnie oferował warsztaty taneczne dla grup początkujących i zaawansowanych zapraszając do Poznania najlepszych pedagogów z Polski i zagranicy.

Tym razem na specjalne życzenie uczestników styczniowych zajęć powraca do Browaru Tomasz Wesołowski ze Śląskiego Teatru Tańca w Bytomiu (na zdjęciu), a gościem specjalnym będzie Krzysztof Sołek - absolwent szkoły baletowej w Bytomiu, a także szwajcarskiej szkoły Maurice'a Béjarta, w którego zespole spędził kilka sezonów. Współpracował także z kilkoma zespołami belgijskimi, a przede wszystkim ze słynną izraelską Batsheva Dance Company, gdzie tańczył w choreografiach Ohada Naharina, Williama Forsytha i Jiri Killiana. Studiował techniki masażu leczniczego w Kalifornii uzyskując tytuł Honor Graduate of Massage Therapy and Health Counselor oraz zdobył uprawnienia instruktora Tai - chi. W swojej pracy łączy doświadczenia studiów nad generowaniem różnego rodzaju energii, improwizacją, pracą nad oddechem, wizualizacją i ruchem naturalnym. Wszystko to integruje w swoim ruchu.

Karnet na cały weekend (8 godzin zajęć + na dobry początek dnia rozgrzewka z towarzystwem gimnastycznym) - 80 zł. Zapisy pod nr telefonu 061 8596122.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji