Artykuły

Sopot. Tomasz Schuchardt w kawiarni Koło Molo

Najdłuższy wakacyjny festiwal filmowy Orange Kino Letnie Sopot - Zakopane zaprasza na cykl wydarzeń w ramach czwartkowych projekcji tematycznych "Made in Poland". W dwa pierwsze czwartki sierpnia, kawiarnię festiwalową Koło Molo w Sopocie odwiedzą wybitne gwiazdy polskiego kina.

Już 11 sierpnia gośćmi festiwalowej kawiarni Koło Molo będą: aktor Tomasz Schuchardt, grający jedną z głównych ról w filmie "Chemia" oraz Katarzyna Sarnowska - producentka i scenarzystka tego poruszającego, opartego na prawdziwych zdarzeniach filmu.

Tomasz Schuchardt to jeden z najzdolniejszych aktorów młodego pokolenia, znany z ról bohaterów niepokornych i o silnym charakterze. Zagrał Fokusa - członka legendarnej grupy Paktofonika w filmie "Jestem Bogiem" i porucznikiem Franciszkiem "Kobra" w filmie "Miasto 44". Otrzymał nagrodę za główną rolę męską w filmie "Chrzest" na festiwalu polskich filmów fabularnych w Gdyni. Z powodzeniem występuje również na deskach teatru im. Stefana Jaracza w Łodzi. Aktor urodził się w Starogardzie Gdańskim i przez część życia związany był z Trójmiastem.

"Chemia" - najnowszy film z jego udziałem, gdzie partneruje Agnieszce Żulewskiej, prezentowany będzie tego dnia w ramach festiwalowego cyklu "Made in Poland" w kinach letnich w Sopocie, Giżycku i Zakopanem.

Spotkanie o godzinie 18.00 w kawiarni festiwalowej Koło Molo w Sopocie poprowadzi Anna Maruszeczko - dziennikarka radiowa i telewizyjna, felietonistka, redaktorka naczelna magazynu Uroda Życia.

Orange Kino Letnie to codzienne projekcje najciekawszych filmów oraz moc atrakcji przez całe wakacje.

Na wszystkie wydarzenia i projekcje w ramach festiwalu wstęp wolny!

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji