Artykuły

Poznań. Stand-up Macieja Adamczyka w Languście

11 marca w Republice Sztuki Tłusta Langusta odbędzie się premiera pierwszego stand-upu Macieja Adamczyka, aktora Teatru Porywacze Ciał.

Kocham komedię. Można w niej pomieścić wszystko co chcesz, bo komedia koleguje się z tragedią, ironią, nadrealizmem i szaleństwem. Dzięki komedii ten dziwaczny Świat jest bardziej wytłumaczalny i zjadliwy. Od wielu lat komedia to jedyna forma wyrazu, którą jestem w stanie przyjąć jako widz i dać publiczności kiedy sam występuje, choć potrafi być równie wdzięczna co niebezpieczna. I publiczność i komedia. Wiem, bo doświadczyłem tego wiele razy - można w tej samej chwili rozśmieszyć i być szyderczo wyśmianym. I dobrze, bo bycie komikiem to wyzwanie, a nie spacerek po lesie. W moim przypadku to musiało się w końcu stać, bo wszystko co dotąd robiłem na scenie prowadziło mnie do tego momentu, w którym stanę, złapię mikrofon i wreszcie zrobię ten cholerny stand-up. Ale się jaram!

Maciej Adamczyk, aktor Teatru Porywacze Ciał serdecznie zaprasza na premierę swojego pierwszego stand-upu!!!!

To będą dwa gorące wieczory 11 i 12 marca 2016 w Klubie Tłusta Langusta w Poznaniu. Przybywajcie, bo jak śpiewa Boska Sade: "nigdy nie jest tak dobrze jak za pierwszym razem"...

***

Republika Sztuki Tłusta Langusta

ul. Gwarna 11

11, 12 marca, godz. 20

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji