Artykuły

Rzeszów. Sylwester u Siemaszkowej

"Wielka woda", "Małgośka", "Niech żyje bal", "Uciekaj moje serce", "Nie całuj mnie pierwsza", "Damą być" to tylko niektóre ze znanych przebojów, które wybrzmią podczas sylwestra i w Nowy Rok 2016 w Teatrze im. W. Siemaszkowej.

Teatr 31 grudnia zaprasza na dwa sylwestrowe spektakle - o godz. 19 i 22.30. Będzie to premiera muzycznego spektaklu poświęconego wielkiej polskiej poetce, Agnieszce Osieckiej, pt. "Wielka woda". Spektakl zostanie powtórzony również w Nowy Rok o godz. 19. Reżyseruje Jan Szurmiej, znany w Rzeszowie z realizacji musicali "Sztukmistrza z Lublina", "Ani z Zielonego Wzgórza", czy - ostatnio - spektaklu "Siostrunie". Szurmiej jest też autorem libretta, inscenizacji i choreografii. Autorem opracowania muzycznego i aranżacji jest Zbigniew Kamecki. Widowisko wypełni kilkadziesiąt piosenek, które na trwałe wpisały się w świat polskiej muzyki rozrywkowej. Kanwą scenariusza napisanego przez Jana Szurmieja są pomysłowo zainscenizowane utwory, które składają się na złożony portret Agnieszki Osieckiej na różnych etapach jej życia. Część z nich opowiada o miłości i samotności, a część w sposób żartobliwy i ironiczny prezentuje kolejne dekady polskiej rzeczywistości. Muzyczna podróż odbędzie się przy muzyce: Katarzyny Gartner, Seweryna Krajewskiego, Andrzeja Zielińskiego, Zygmunta Koniecznego i Jerzego Satanowskiego.

Ceny biletów: godz. 19-70 zł, godz. 22-100 zł

Bal sylwestrowy: cena biletu 200 zł od osoby (w cenę wliczona jest m.in.: orkiestra z muzyką na żywo, ciepły oraz zimny bufet przy stolikach 4-, 6-, 8-osobowych, 0,71 wina lub 1/21 wódki na parę) Nowy Rok

Gala noworoczna - godz. 19, cena biletu 70 złO

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji