Artykuły

Warszawa. "Dzikie żądze" gościnnie w Capitolu

W najnowszej sztuce o bardzo dzikich żądzach Anna Korcz uczy seksu. Lekcje pobierają Elżbieta Zającówna, Karol Strasburger, Robert Rozmus i Stefan Friedmann.

Jeśli chcecie wiedzieć, jak urozmaicić igraszki w sypialni z pomocą włamywacza, dozorcy i zdesperowanej, porzuconej przez męża siostry - zapraszamy do teatru Capitol na "Dzikie żądze".

Korcz, Strasburger, Friedmann, Rozmus, Pogonowski, Zającówna - te nazwiska gwarantują rozrywkę na najwyższym poziomie. Właśnie w tej obsadzie po latach nieobecności powrócił spektakl "Dzikie żądze". Przedstawienie, które pokochała publiczność w całej Polsce to przezabawna komedia o kryzysie małżeńskim i fantazyjnych sposobach na jego przezwyciężenie. Uwaga - przedstawienie tylko dla dorosłych. A nawet dla jeszcze bardziej.

Państwo Griffin to zamożne, londyńskie małżeństwo. On - prezes dobrze prosperującej firmy, ona - piękna, filigranowa, nieco znudzona dama. Mają syna studiującego na Oksfordzie, mieszkają w wiejskim domu pod Londynem. Wydawałoby się, że ich życie jest jak z bajki, ustabilizowane, luksusowe. Wszystko im się układa poza jedną rzeczą, poza życiem seksualnym. Zdesperowani znajdują pomoc... w księgarni, kiedy w ich ręce wpada książka pod tytułem "Zrealizuj swoje fantazje" dr. Leopolda Baumgartnera. W książce tej czytają m.in., że "Regularne uprawianie seksu podnosi sprawność organizmu, zwiększa jego wydolność i dotlenia każdą komórkę. Pobudza krążenie. Jedna namiętna noc może zastąpić kilka godzin na siłowni, całując się spalamy około 20 kalorii, a podczas stosunku od 100 do 300 kalorii. Podniecenie wytwarza w mózgu związki chemiczne - endorfiny, a nadnercza uwalniają hormon - kortyzol działający rozluźniająco i usuwający ból głowy." Żeby ratować małżeństwo i obudzić żądze postanawiają stosować się do porad z książki. Nie jest to łatwe. Do tego teatru fantazji potrzebne są dodatkowe osoby... Jednak los okazuje się łaskawy. W domu zjawia się nieproszony gość włamywacz, a w ramach pomocy przy zepsutym kaloryferze państwa Griffin odwiedza dozorca. Zabawa toczy się już sama. I to nieprzewidywalne. Nagle w trakcie zaawansowanych scen pobudzania seksu zjawia się znerwicowana siostra pani domu, którą przed chwilą porzucił mąż. To, co nastąpi potem w sypialni państwa Griffin, przejdzie nawet najśmielsze wyobrażenia doktora Baumgartnera

Zapraszamy do Teatru Capitol: 26 maja i 14 czerwca.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji