Artykuły

Warszawa. Capitalne Kobiety - wstęp wyłącznie dla Pań

Prezenty, dobra zabawa w kobiecym gronie, przezabawny spektakl "Śmiertelnie poważne uczucie" i możliwość uzyskania autografów od aktorów - to tylko niektóre z atrakcji kolejnego spotkania z cyklu Capitalne Kobiety, który odbędzie się 22 kwietnia o godz. 18.00 w Teatrze Capitol.

Hasło przewodnie wieczoru: "Zdrowie"!

Capitalne Kobiety to nowy cykl wydarzeń, organizowanych przez Teatr Capitol. Raz w miesiącu, w środowe wieczory, w gościnnych murach tej sceny odbywają się wyjątkowe spotkania kobiet, które chcą spędzić pełen atrakcji czas w doborowym towarzystwie. Teatr zapewnia wieczór pełen relaksu! Każda z pań może poczuć się tego wieczoru wyjątkowo: oglądając spektakle poruszające kobiece tematy, rozśmieszające do łez, ale też skłaniające do refleksji oraz skorzystać z atrakcji oferowanych przez organizatorów we współpracy z partnerami cyklu.

Każde ze spotkań ma inną myśl przewodnią: uroda, zdrowie, moda, sport, itp. Podczas pełnych niespodzianek wieczorów, losowane są nagrody oraz rozdawane upominki. Przy dobrym drinku i smacznych przekąskach, w magicznej atmosferze, w towarzystwie gwiazd oraz w otoczeniu wielu ekskluzywnych ofert firm współpracujących z Teatrem, można miło spędzić czas. To najlepszy prezent dla siebie i przyjaciółki, siostry, mamy, córki - najbliższej kobiety!

Plan wieczoru na 22 kwietnia :

18.00 - 19.00 - chwila relaksu, czas na zapoznanie się z atrakcjami wieczoru

19.00 - 21.00 - spektakl "Śmiertelnie poważne uczucie" z udziałem Darii Widawskiej i Piotra Grabowskiego.

21:05 - losowanie nagród

21.20 - spotkanie z aktorami sztuki, integracja oraz oferty firm partnerskich.

Kolejne spotkanie z cyklu Capitalne Kobiety już 13 maja i spektakl "Klub Mężusiów".

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji