Artykuły

Toruń. Rekordowa sprzedaż biletów na "Cyber Cyrana"

Sztuka węgierskiego autora Istvána Tasnádiego w reż. Uli Kijak, adresowana do młodego widza, stała się przedstawieniem tak pożądanym, że już przed premierą wszystkie bilety na spektakle styczniowe i lutowe zostały wyprzedane. Na specjalne życzenie publiczności planowane są również dodatkowe spektakle w lutym.

Potwierdza to fakt, że Teatr Horzycy idealnie wyczuł potrzeby toruńskiej młodzieży. Rzadko się zdarza, żeby sztuka tak celnie trafiała do konkretnej grupy odbiorców. Teatr im. Wilama Horzycy nie miał takiego spektaklu od czasów premiery pt. "Mroczna gra albo historia dla chłopców". "Cyber Cyrano" Istvána Tasnádiego w reż. Uli Kijak spotkał się z równie dobrym przyjęciem przez nastoletnich widzów. A wszystko dlatego że "Cyber Cyrano" - spektakl mówiący o dojrzewaniu w epoce internetu, o możliwościach, ale i zagrożeniach, jakie stwarza anonimowość w sieci, jak również o niezależnym od internetu głodzie akceptacji i uwagi - trafia idealnie do tej grupy widzów. Ta premiera musiała się udać i udała się!

Wszystkich tych, którym nie udało się jeszcze zobaczyć "Cyber Cyrano", zapraszamy do naszego Teatru już w najbliższych miesiącach. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Widzów. Tego nie można przegapić!

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji