Artykuły

Lublin. Jesienne czytanie bajek

Teatr im. Osterwy organizuje kolejne spotkanie z cyklu "Poczytajki" - wspólne czytanie bajek dla dzieci i rodziców w najbliższą niedzielę (16 listopada) na godzinę 12 do teatralnego foyer.

"Piecyk, czapeczka i budyń" Anny Onichimowskiej to bajka o dwóch niezwykłych sąsiadach - Wielkim Trollu, żyjącym na szczycie lodowej góry, i malutkim Pufku, mieszkającym u jej podnóża. Pewnego dnia Wielki Troll porwał Pufka wraz z jego domkiem do swojego górskiego zamczyska! Czy chciał go uwięzić, czy przestraszyć? A może chciał go zaprosić na poobiednią herbatkę i pokazać mu swoją kolekcję płatków śniegu?

Jak potoczyły się losy Wielkiego Trolla i Pufka dowiemy się 16 listopada o godzinie 12. Bajkę przeczytają Jerzy Rogalski i Wojciech Rusin. Opieka artystyczna Bartłomiej Miernik. Przy organizacji "Poczytajek" Teatr współpracuje ze Szkołą Muzyczną I i II stopnia im. Tadeusza Szeligowskiego w Lublinie.

"Poczytajki" odbędą się w teatralnym Foyer, zapraszamy do telefonicznej rezerwacji bezpłatnych wejściówek (jedna osoba może zarezerwować maksymalnie cztery miejsca). Odbiór wejściówek na bajki "Piecyk, czapeczka i budyń" - 12-14 listopada. Na czytanie zapraszamy dzieci od 3 roku życia.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji