Artykuły

Kielce. Zabawy teatralne w Kubusiu

9 listopada po spektaklu "Kosmiczna sprawa", który rozpocznie się o godz. 11, odbędą się bezpłatne warsztaty dla dzieci pn. "Droga, którą idę...". Warsztaty, które poprowadzą aktorzy Teatru Kubuś zostały przygotowane z pomocą Justyny Czarnoty, członkini Stowarzyszenia Pedagogów Teatru.

Nawiązujące do spektaklu zabawy teatralne, których głównym tematem będą emocje, poprowadzą aktorzy - Dorota Anyż (w przedstawieniu: Mama) i Mikołaj Biernacki (w przedstawieniu: Móżdżek III i Syn).

Czas trwania warsztatów - około 1 godz. Ilość miejsc ograniczona - 10 par (dziecko + rodzic), obowiązują zapisy.

Warsztaty zostały przygotowane z pomocą Justyny Czarnoty, członkini Stowarzyszenia Pedagogów Teatru. Jest ona również związana z Instytutem Teatralnym im. Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie, w którym zajmuje się licznymi projektami edukacyjnymi skierowanymi do dzieci.

W Teatrze Kubuś, w ramach Stypendium Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, realizuje jako pedagog projekt "Weź scenę na warsztat!". W ramach tego projektu Justyna Czarnota była konsultantem pedagogiczno-teatralnym podczas przygotowań do premiery spektaklu "Kosmiczna sprawa". Efektem tej współpracy są m.in. warsztaty dla dzieci oraz nauczycieli, które będą towarzyszyły spektaklowi podczas jego wystawiania.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji