Artykuły

Warszawa. Letnie warsztaty w IT

Maciej Adamczyk, aktor i reżyser (Teatr Porywacze Ciał, Poznań) zaprasza młodzież gimnazjalną i licealną oraz studentów na warsztaty teatralne, które odbędą się w dniach 18-28 sierpnia 2014 roku w Instytucie Teatralnym im. Zbigniewa Raszewskiego (Warszawa, ul. Jazdów 1).

Zajęcia będą obejmować: emisję głosu, wyrazistość mowy, pracę nad ekspresją ciała, ćwiczenia na koncentrację i uwalnianie emocji, improwizacje ruchową oraz pracę z tekstem. Dziesięciodniowy cykl zajęć zakończy się 29 sierpnia 2014 pokazem pracy warsztatowej.

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres luczkiewicz@instytut-teatralny.pl. Przesłuchania odbędą się 17 i 18 lipca 2014 w godzinach 16:00-20:00 w Instytucie Teatralnym.

Pragnę przekazać uczestnikom warsztatów, że przestrzeń teatralna daję niezwykłą okazję do odkrywania siebie, możliwość przełamywania ograniczeń i wyrażania swojej indywidualności. Proponuje 6 godzin dziennie konkretnej, rzetelnej pracy, która da wszystkim uczestnikom wiele ciekawych doświadczeń i radość poważnej zabawy w teatr.

Maciej Adamczyk

***

Maciej Adamczyk - absolwent wrocławskiej filii Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Aktor, reżyser i dramaturg z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu zajęć aktorskich i teatralnych (projekty edukacyjne w Polsce i Europie). Współtwórca prywatnego Teatru Porywacze Ciał. Współpracował z teatrami: Teatrem Łaźnia Nowa w Krakowie, Teatrem Wybrzeże w Gdańsku i Teatrem Współczesnym w Radomiu. Laureat wyróżnień: najlepsza rola męska 48Hour Film Festiwal Warsaw za rolę w filmie "Film o bieganiu", Grand Prix za rolę w spektaklu "Zapis automatyczny" podczas X Ogólnopolskiego Przeglądu Monodramu Współczesnego w Warszawie, Grand Prix za rolę w spektaklu "VERY" podczas V Ogólnopolskiego Przeglądu Monodramu Współczesnego w Warszawie, najlepsza rola męska w spektaklu "Tajemnica wg Gombrowicza" na Międzynarodowym Festiwalu Gombrowiczowskim w Radomiu, najlepsza rola męska w spektaklu "Wyrzeczenie" na Targach Nowej Dramaturgii w Radomiu.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji