Artykuły

Tychy. Teatr Mały zaprasza

Już w najbliższy czwartek (27 marca) Teatr Mały zaprasza do udziału w Międzynarodowym Dniu Teatru. Wśród wydarzeń - premiera "Ferdydurke" Teatru BELFEgoR. A już od 4 kwietnia - XLI Tyskie Spotkania Teatralne.

O godz. 10:00 wystąpi Teatr Dzieci: "Straszki Śląskie" zespół "Bombon" ze Szkoły Podstawowej nr 37 pod kierunkiem Agaty Cichy; Teatr "Re" z MDK-1 ze spektaklem "Mały..." pod kierunkiem Moniki Szydłowieckiej; Teatr "WW" z Klubu Wilkowyje MCK w Tychach ze spektaklem "Wyliczanki cioci Irenki" pod kierunkiem Piotra Józefa Adamczyka.

O godzinie 12:00 w Pasażu Kultury ANDROMEDA wystąpią aktorzy z ATRiP "Migreska" z edukacyjno-profilaktycznym spektaklem "Moja ciałość" poświęconym problematyce anoreksji wśród młodzieży.

Premiera najnowszego spektaklu Teatru BELFEgoR - "Ferdydurke" - odbędzie się o godzinie 17:00, a o godzinie 19:30 zapraszamy do nowopowstałej przestrzeni teatralnej - PASAŻU KULTURY ANDROMEDA w Tychach przy pl. Baczyńskiego 2 - na premierę Tychy Teatru "Emigranci" w reżyserii Andrzeja Marii Marczewskiego.

4 kwietnia 2014 roku (piątek) zapraszamy wszystkich chętnych do uczestnictwa w Inauguracji XLI TYSKICH SPOTKAŃ TEATRALNYCH. O godzinie 18:30 odbędzie się inauguracyjny premierowy spektakl Jadwigi Andrzejewskiej - "Bądź"- poświęcony życiu w zgodzie i harmonii z naturą i wszechświatem. 7 kwietnia (sobota) o godzinie 21:00 zapraszamy na Teatr@Konesera - Festiwal Sztuki Teatru "LAMENT DOCTORIS FAUSTI" wg Tomasza Manna "Doktor Faust" w reżyserii, adaptacji i wykonaniu Przemysława Wasilkowskiego.

Od 24-27 kwietnia w Teatrze Małym w Tychach odbędzie się Międzynarodowy Festiwal Karola Wojtyły. 26 kwietnia (sobota) o godzinie 18:30 zapraszamy do uczestnictwa w Teatrze@Konesera - Festiwalu Sztuki Teatru, w ramach którego na scenie wystąpi Teatr Woskresinnia ze Lwowa ze spektaklem "Hiob" opartym na biblijnej przypowieści o Hiobie.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji