Artykuły

Warszawa. Rafał Królikowski gościem Ab Ovo VIPovo

Znany aktor telewizyjny, filmowy i teatralny był gościem trzeciego spektaklu teatru improwizacji AB OVO z cyklu AB OVO VIPovo. Komediowe show odbyło się w środę 12 marca w klubie Wkręt, należącym do aktora Leszka Lichoty.

Ab Ovo VIPovo to program, w którym do stałego składu grupy (m.in. Katarzyna Michalska, Wojciech Medyński, Jacek Stefanik, Piotr Miazga, Jasiek Aleksandrowicza-Krasko), dołączają gwiazdy: znani i popularni aktorzy, kabareciarze i dziennikarze. Nazwisko gwiazdy jest owiane tajemnicą - widzowie poznają je dopiero podczas spektaklu. W styczniu gościem specjalnym był Artur Andrus, w lutym Joanna Kołaczkowska z kabaretu Hrabi. Relacja z show:

Następne show odbędzie się w środę 9 kwietnia o godz. 20.00 w warszawskim klubie Wkręt przy ul. Chełmskiej 21.

Improv, ze względu na trudność nazywane także "sportami teatralnymi", to każdorazowo niepowtarzalne show, podczas którego aktorzy wymyślają wszystko na poczekaniu, na oczach publiczności, współtworzącej spektakl. Bez reżysera, bez scenariusza, a nawet bez rekwizytów, bazując tylko na warsztacie aktorskim, własnej pomysłowości, wyobraźni i poczuciu humoru, artyści muszą sprostać najdziwniejszym i najbardziej zwariowanym pomysłom rozbawionej widowni.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji