Artykuły

Polske Radio. Otwarte spotkanie z Lindą i Schuchardtem

"W tyglu kultury" spotkamy się z Bogusławem Lindą oraz Tomaszem Schuchardtem. Pretekstem do rozmowy będzie premiera "Tramwaju zwanego pożądaniem" Tennessee Wiliamsa w warszawskim Teatrze Ateneum.

Bogusław Linda podczas próby reżyserowanego przez siebie spektaklu "Tramwaj zwany pożądaniem", foto: PAP/Tomasz Gzell

Przedstawiciele dwóch zupełnie różnych pokoleń spotkali się na deskach warszawskiego Teatru Ateneum, by popracować wspólnie nad słynnym tekstem Tennessee Wiliamsa. W poniedziałek pojawią się natomiast w Studiu PR im. Władysława Szpilmana.

"W tyglu kultury" spotkamy się z Bogusławem Lindą - ikoną polskiego kina, aktorem Kieślowskiego, Pasikowskiego, Wajdy, Holland, Bajona, Ślesickiego - oraz Tomaszem Schuchardtem, wielką nadzieją naszego filmu, znanym między innymi z obrazu "Jesteś Bogiem". Pretekstem do rozmowy będzie premiera "Tramwaju zwanego pożądaniem" Tennessee Wiliamsa w warszawskim Teatrze Ateneum. Spektakl ten wyreżyserował Linda, a Schuchardt zagrał w nim jedną z głównych ról.

Auydcja "W tyglu kultury" już w poniedziałek, 3 marca o godzinie 18:00. Relacja wideo na naszej stronie internetowej.

Na zgłoszenia chętnych do udziału w spotkaniu z Bogusławem Lindą i Tomaszem Schuchardtem czekamy pod adresem tygiel@polskieradio.pl.

Zaprasza Jacek Wakar.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji