Artykuły

Komedia w gwiazdorskiej obsadzie

Aktorów znanych z seriali (jak choćby Jacka Kawalca grającego w "Ranczu") czy filmów (np. Roberta Wabicha z "Drogówki") będzie można zobaczyć wkrótce na scenie hali Opery na Zamku.

CZTEREJ przyjaciele spotykają się raz w tygodniu w dawnej kotłowni centrum handlowego. Możliwość posiedzenia w męskim gronie to dla nich jedyny sposób ucieczki od konieczności robienia zakupów ze swoimi żonami. Tak rozpoczyna się spektakl pt. "Klub mężusiów" w gwiazdorskiej obsadzie, który w Szczecinie można obejrzeć dzisiaj w hali Opery na Zamku o godz. 19.30.

W spektaklu występują: Krzysztof Tyniec, Cezary Morawski, Jacek Kawalec i Robert Wabich. Komedię uzupełniają wielkie światowe hity disco, które łamały serca kobiet i królowały na pierwszych miejscach list przebojów.

Bilety na spektakl można rezerwować telefonicznie pod numerem tel. 607 920 429, zamawiać internetowo: www.bilety.fm oraz zakupić w kasie hali opery przy ul. Energetyków (tel.: 91 33 37 661, 9143 48106, 512 559 465, e-mail: rezerwacja@opera. szczecin.pl).

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji