Artykuły

Tarnów. Erotyczne Walentynki u Solskiego

Zimowe wieczory wcale nie muszą być nudne ani tym bardziej smutne, zwłaszcza gdy spędza się je z ukochaną osobą. Szukasz pomysłu na Walentynki? Teatr Solskiego proponuje pikantną komedię i muzyczny spektakl o miłości.

- Bilet do teatru - to doskonały prezent na Święto Zakochanych. Zaproś swoją drugą połówkę do teatru, a Wasze relacje nabiorą rumieńców! - zachęca Karolina Białas z Biura Promocji i Organizacji Widowni. Na 14 lutego Teatr przygotował dla widzów repertuar związany tematycznie z miłością.

Oto walentynkowe propozycje

"W pokoju obok" (na zdjęciu) to komedia erotyczna dla dorosłych z otwartymi sercami i umysłami. Sarah Ruhl, amerykańska dramatopisarka opisała kłopoty dwóch małżeństw na początku ery elektryczności. Szokiem dla dziewiętnastowiecznych bohaterów jest jednak nie tylko zamiana światła świecy na światło żarówki, ale przede wszystkim nowy język mówienia o swoich uczuciach i seksualności. Katalizatorem zmiany jest elektryczny przyrząd, którym doktor Givings będzie leczył swoje pacjentki... Romantycznie, a równocześnie pikantnie.

Terminy spektakli - 13-16 II 2014, godz. 18.00

***

"Apetyt na czereśnie" to historia związku jednej pary - bolesna i pełna humoru zarazem analiza relacji damsko - męskiej, w czym Agnieszka Osiecka była niedoścignioną mistrzynią. On i Ona wspominają dobre i złe chwile związku, który właśnie zakończyli. Czy było warto? Czy tych dwoje było dla siebie stworzonych? Zabrakło im chęci i energii na bycie razem, a może tak właśnie miało być?

Terminy spektakli - 14-16 II 2014, godz. 21.00

Dodatkowe informacje oraz rezerwacje telefoniczne - tel. 14 688 32 87.

Bilety na spektakl można zakupić przez internet:

- https://ekobilet.pl/tarnowski-teatr/apetyt-na-czeresnie-1387709213

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji