Artykuły

Kraków. Styczniowe obniżki cen biletów u Słowackiego

Jedni rzucają palenie, inni przechodzą na dietę... tymczasem Teatr im. Juliusza Słowackiego postanowił pomóc wszystkim tym, którzy za postanowienie noworoczne wzięli sobie częstsze wizyty w teatrze.

Na wybrane styczniowe spektakle z Dużej Sceny, Sceny Miniatura oraz Małopolskiego Ogrodu Sztuki możecie teraz zdobyć bilety w specjalnych cenach. Wystarczy przy rezerwacji lub zakupie w kasie teatru podać hasło "postanownienie noworoczne"!

Spektakle objęte promocją prezenytujemy poniżej. Ilość miejsc w promocji ograniczona!

Rezerwacje: 12 42 44 525, 12 42 44 526 i 12 42 44 528.

Shelagh Stephenson - "Przebudzenie", reżyseria Paweł Szumiec.

Scena Miniatura. Spektakle 14 oraz 15 stycznia, godz. 19:00.

Tajemnicza intryga mnożąca przed widzem swoje zagadki, których rozwiązania wyczekuje się w nieustanie rosnącym napięciu - takie jest "Przebudzenie" Shelagh Stephenson w reżyserii Pawła Szumca! Poruszajaca historia rodziny pragnącej za wszelką cenę odszukać ukochanego syna, z zaskakującym zwrotem akcji, który nie pozwala zbyt prędko dokonać ostatecznej oceny postępowania bohaterów. Dodając do tego rewelacyjne role przedstawicieli dwóch aktorskich pokoleń: Hanny Bieluszko, Feliksa Szjnerta, Ewy Worytkiewicz oraz Agnieszki Judyckiej, Marcina Sianko i Macieja Jackowskiego otrzymujemy gwarancję niezapomnianego wieczoru.

Zapraszamy na spektakl "Przebudzenia" 15 stycznia o godz. 19:00 na Scenie Miniatura -

Na hasło bilety w cenie 25 zł!

*

Henirk Ibsen "Peer Gynt" [na zdjęciu], reżyseria Rafał Sabara.

Duża Scena. 15 i 16 stycznia, godz. 18:30.

Na pewno nie zapomnicie tego spektaklu! Fascynujący, aktualny, wciągający i poruszający. Zjawiskowa scenografia, świetna oprawa muzyczna, wybitne kreacje aktorskie i feeria atrakcji w opowieści o wędrówkach tytułowego bohatera przez nierzeczywiste, tajemnice krainy. Zadziwiające przypadki z życia Peer Gynta - łudząco podobnego do wielu współczesnych mężczyzn - od początku do końca śledzi się z zapartym tchem.

Na hasło bilety w cenie 25 zł!

*

"Cosi, gdziesi, kajsi, ktosi - z Wesela Stanisława Wyspiańskiego". Scenariusz, reżyseria i wykonanie Sławomir Maciejewski.

Scena Miniatura, 19 stycznia, godz. 18:00.

Aż do tej pory tekst "Wesela" nie doczekał się jeszcze tak odważnego tuningu, łączącego monodram i koncert rockowy w jeden, elektryzujący i niepowtarzalny performans. Sławomir Maciejewski staje się wodzirejem i zaprasza na wesele, na którym nie będzie jednak pary młodej, druhen i członków rodzin nowożeńców. Będzie za to wódka, która tak jak treść spektaklu potrafi wywołać beztroski śmiech, który chwilę potem więźnie w gardle kiedy przełknie się jej gorzki smak.

Na hasło bilety w cenie 20 zł!

*

"Każdy musi kiedyś umrzeć Porcelanko, czyli rzecz o Wojnie Trojańskiej. Spektakl Agaty Dudy - Gracz inspirowany Troilusem i Kresydą Williama Szekspira".

Scena Małopolskiego Ogrodu Sztuki (ul. Rajska 12). 21 i 22 stycznia, godz. 19:00.

Nagrodzony Złotym Yorickiem za najlepszą inscenizację Szekspira w sezonie 2012/13, a jednocześnie najbardziej kontrowersyjny spektakl ubiegłego sezonu. Jak zwykle u Dudy-Gracz wybrane wątki i motywy dramatu stanowią jedynie inspirację zarówno dla napisanego od podstaw tekstu, jak i projektowanego według własnych reguł scenicznego świata. Autorami muzyki do spektaklu są nominowana do Fryderyka 2013 Maja Kleszcz oraz Wojtek Krzak z "IncarNations", którzy także pojawiają się w spektaklu w gościnnych rolach. Spektakl tylko dla widzów dorosłych!

Na hasło bilety w cenie 25 zł

*

"Obcy /L'Étranger/" wg Alberta Camusa, reż. Anna Smolar.

Scena Miniatura, 26 stycznia, godz. 19:00.

Słynne dzieło Alberta Camusa pierwszy raz na polskiej scenie teatralnej! W opartej na świetnym pomyśle autorskiej adaptacji scenicznej Anny Smolar mamy szansę wziąć udział w pasjonującym odkrywaniu przyczyn tajemniczego zabójstwa dokonanego przez głównego bohatera. W rolach głównych słynni artyści teatru i filmu - Agnieszka Judycka, Grzegorz Mielczarek i Radosław Krzyżowski.

Na hasło bilety w cenie 25 zł!

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji