Artykuły

Elbląg. Oświadczenie dyrektora Teatru im. Sewruka

Dyrekcja Teatru im. Aleksandra Sewruka w Elblągu oświadcza, że w dniu wczorajszym z doniesień prasowych zamieszczonych przez Elbląską Gazetę Internetową portel, dowiedzieliśmy się o planowanym przez samorząd województwa warmińsko-mazurskiego konkursie na stanowisko dyrektora.

W dniu wczorajszym, podobnie jak i dzisiaj tj. 26 listopada 2013 roku nikt z Polskiej Agencji Prasowej nie próbował się w tej sprawie kontaktować z Dyrektorem Mirosławem Siedlerem, bądź z rzecznikiem prasowym elbląskiej sceny Tomaszem Walczakiem. Tym bardziej co najmniej dziwną, a już z pewnością nieprawdziwą jest informacja podawana przez PAP: "Do czasu nadania tej depeszy PAP nie udało się skontaktować z dyrektorem elbląskiego teatru".

W dniu dzisiejszym (26.11.2013.) o godzinie 14:00 odbędzie się konferencja prasowa w związku ze zbliżającą się premierą spektaklu "Dziewczynka z zapałkami" według scenariusza i w reżyserii Cezarego Żołyńskiego, ze scenografią i kostiumami Izy Toroniewicz.

Podczas konferencji do dyspozycji dziennikarzy będzie także Dyrektor Naczelny i Artystyczny naszego Teatru - Mirosław Siedler. Zapraszamy serdecznie.

Tomasz Walczak

rzecznik prasowy

Teatr im. Aleksandra Sewruka w Elblągu

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji