Artykuły

Opole. Premiera farsy "Wszystko w rodzinie" u Kochanowskiego

"Mayday" i "Mayday 2" obejrzało w Teatrze im. Kochanowskiego w obejrzało już 29.000 widzów. Pora na kolejny hit Raya Cooney'a. "Wszystko w rodzinie" reżyseruje Tomasz Konina. Premiera 14 września.

"Wszystko w rodzinie", to oprócz największy hit sceniczny autorstwa Raya Cooney'a. To niezwykle zabawna komedia pełna pomyłek, nieporozumień i sytuacyjnych dowcipów.

Dr David Mortimore ma w planach udział w konwencji neurologów, na której prawdopodobnie przyznają mu tytuł szlachecki. Kiedy robi ostatnie poprawki swojej przemowy, przybywa jego była dziewczyna, Jane Tate, i oznajmia mu, że rezultatem ich starego związku jest syn, Leslie, który czeka na dole i bardzo chce poznać swojego ojca. Aby ukryć te straszne wieści przed żoną i dyrekcją szpitala, David wymyśla nie jednego ale dwóch nieistniejących mężów dla Jane, oraz korzysta z pomocy swojego kolegi Huberta Booney'a. Wydarzenia dodatkowo komplikuje obecność sierżanta policji, wędrówki zniedołężniałego pacjenta, cały asortyment sióstr przełożonych (prawdziwych i nie), strzykawki pełne środków uspokajających oraz kostiumy do szpitalnego spektaklu bożonarodzeniowego.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji